OBJEDNÁVKA  E-BOOKU  

NA NEMOCE  PŘES EMOCE

Vyplněním objednávky získáte na českém trhu jedinečný produkt: e-book Na nemoce přes emoce v hodnotě 390 Kč a navíc ZDARMA 3 hodnotné bonusy v celkové hodnotě 228 Kč.

 

E-book Na nemoce přes emoce, a jeho bonusové materiály, Vám na 175 stránkách představí postupy, které Vám pomohou najít ztracenou harmonii duše a těla. S pomocí této knihy vezmete život do svých rukou.

 Získáváte:

 • E-book Na nemoce přes emoce

  74 stran plných informací o jednotlivých emocích a jejich vazbách k orgánům těla. Kniha shrnuje jednak poznatky západní medicíny, jednak tisíciletími prověřené znalosti mistrů tradiční čínské medicíny.
 • 1. bonus: e-book Praktický rádce

  66 stran tipů, receptů, aktivit, činností a různých "vychytávek", které Vám pomohou najít cestu k harmonii a uzdravit svoje tělo i duši. Všechny uvedené aktivity jsou prověřené praxí. Díky nim a změně přístupu můžete ušetřit čas, který byste strávili v čekárnách lékařů, peníze, které byste vydávali za léky, ale především najít cestu k sobě samému.
 • 2. bonus: e-book Pracovní sešit

  20 stran, které Vám prostřednictvím otázek pomohou určit si svoji strategii, dát se do práce a opravdu začít měnit svůj život.
 • 3. bonus: e-book Zákeřné myšlenky

  15 stran věnovaných nejčastějším zdravotním problémům, názorům, které problém podporují a ozdravným myšlenkám, které Vám pomohou vystoupit ze začarovaného kruhu utrpení a bolesti.

Aby ve Vašem životě nastala změna, je třeba se pro ni rozhodnout, přidat trpělivost, sebedůvěru a především odvahu začít dělat věci jinak.

Stačí vyplnit formulář:

Vaše osobní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa, IČ) jsou u mě v bezpečí a já, Milada Langfelnerová, je budu zpracovávat na základě vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Upozornění pro zájemce ze Slovenska: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH.

Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook jako fyzická osoba.

Jméno a příjmení*
Adresa (ulice, č.p., město, PSČ, stát)*
E-mail*
IČ (objednáváte-li jako fyzická osoba, nevyplňujte)

Pokud Vám tento e-book nepřinese žádné nové informace, nabízím Vám garanci 14 dní na vrácení peněz.

O působení emocí na lidské zdraví se již nějakou dobu zajímám a toto téma mě nepřestává fascinovat. Miladin eBook mi otevřel nové možnosti pohledu na tuto problematiku. Srozumitelnou a přehlednou formou jsem se v něm dozvěděla, jak na sebe působí některé emoce a orgány v těle. Díky praktickým bonusům, které jsou k eBooku připojeny, jsem se také seznámila s různými technikami, které pomáhají s emocemi a zdravotními problémy pracovat. Už se nesmírně těším, až je začnu praktikovat :-) Díky.

Veronika Pazderkováčlenka týmu i-staveniste.cz

Tato kniha může změnit život každého člověka. Ale než o ní číst, je lepší si ji přečíst. Protože teprve po přečtení si člověk uvědomí, že tam je popsáno řešení mnoha situací, které nastaly v jeho životě. Jen otevřít, číst a konat.

Josefvychovatel

Díky eBooku Na nemoce přes emoce jsem konečně pochopila, jak si sama nevědomky škodím ať už přeháněním nebo naopak popíráním určitých emocí. Bonusový Praktický rádce se pro mě stal důležitým návodem, jak můžu opět vše sama harmonizovat. Jsem nadšená, že díky pochopení souvisliostí jsem opět o stupínek blíže k mému vytouženému cíli: Být pro moje tělo nejlepším přítelem. A co si přejete do budoucna Vy?

Anna Černápropagátorka vědomého života, ženství a mateřství

Potřebujete pomoci?

Napište mi na milujisvetelo@centrum.cz